Kadir Parlak

Web sitemizde 11 kategori'de 38 makale'ye yazılmış 20 yorum bulunmaktadır.

Reklamları izleyerek nasıl para kazanabilirim?

Kategori: Tanıtım
30 Ağu 2016
0 Yorum
512 Kez Okundu

Reklamları izleyerek para kazanmak mümkün mü?

internetten-para-kazanmak

Reklam sektörü internet kullanımının artmasıyla yeni stratejiler geliştiriyor. Büyük maliyetler gerektiren televizyon ve basın reklamları yerine internet reklamlarına ağırlık verilmeye başlandı. İnternet reklamları daha geniş kitlelere ulaşabiliyor. Ayrıca maliyetleri de televizyon reklamlarına katiyen daha düşük. İnternetteki bazı sitelere giriş yapılması o sitenin trafiğini artıyor, bundan dolayı da reklam gelirleri artıyor. Reklam gelirlerini arttırmak isteyen siteler de kazançlarını kullanıcılarla paylaşıyor. İnternette gezinmek, reklamlara tıklamak gibi para kazanma teknikleri literatürde ‘Affiliate Marketing’, satış ortaklığının internet üzerinden yapılması demek.

İnternet reklamcılığının gelişmesi, sektörde yeni iş fırsatlarını da birlikteinde getirdi. Firmaların yanısıra reklam izleyenlerde para kazanmaya başladı. Reklam şirketleri reklam videolarını izleyerek para kazanma sistemi geliştirdiler. Böylece yeni iş fırsatlarının ortaya çıkmasına vesile olurken her iki tarafta kazançlı oluyor. Reklam videoları izleyerek ek gelir fırsatı sunan siteler bulunuyor. Öncelik ile ilgili sitelere üyelik prosedürlerini tamamlamak gerekiyor. Size sunulan reklamlar izlenerek puan kazanılıyor, bu puanlar biriktikten sonra paraya dönüşebiliyor.

Reklamları izleyerek para kazanmak için tıklayın.

Yayıncılar reklam verenlerden aldıkları ücretin belirli bir kısmını reklamları izleyenlere dağıtmaya başladılar. Sadece reklam yayınlamak için özel geliştirilmiş siteler çeşitli biçimlerde para kazandırıyorlar.

HEMEN KAYIT OLUP PARA KAZANIN

Eğer bilgisayar başında bir işiniz ve reklam izlemek için zamanınız varsa ücreti azda olsa denemeye başlayın.

http://des5.homesdengi.info/?system=traff

Businessman attracts money with a large magnet

kairosplanet

Bu yazıya benzer yazılar

No results

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • kdrprlk
Reklam Alanı

 

Bu sitede yayılnanan yazılarr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Kadir Parlak “İç Mimar, Sahne Tasarımcısı, Sanat ve Animasyon Yöentmeni” Copyright © 2000 - 2016 Tüm hakları saklıdır.