Kadir Parlak

Web sitemizde 11 kategori'de 38 makale'ye yazılmış 20 yorum bulunmaktadır.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

Kategori: Tanıtım
06 Ağu 2016
0 Yorum
107 Kez Okundu

Lalelerin vatanı Hollanda’ya gitmek isteyenleri vize alma konusunda bilgilendirmeye ve Global Vize olarak süreç boyunca danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz…
Global Vize Danışmanlık tüm vize danışmanlık işlerinizde ve vize başvurularınızda yanınızda olmaya devam ediyor. Sizlere bilgi vermeye Hollanda vizesi nasıl alınır? Sorusuna cevap vermeye çalışarak devam ediyoruz. Ayrıntılara geçmeden önce Hollanda vize başvurusu için 25.09.2014 tarihinden sonra parmak izi vermiş olanların konsolosluğa gitmesine gerek olmadığını belirtmekte fayda var. Global Vize Danışmanlık sizin için tüm işlemleri halletmektedir.
Hollanda Vizesi İçin Gereken Evraklar Neler?
Shengen vizesi için gerekli evraklar genellikle aynı olup, başvuru tipi ve çalıştığınız sektöre göre kişisel farklılıklar olmaktadır. Genel olarak sektörlere göre istenen evraklar dışında Hollanda vizesi için turistik amaçlı başvurularda otel ve uçak rezervasyonu, ticari amaçlı başvurularda ise sizi konuk eden ya da iş görüşmesi yapacağınız Hollandalı şirketten davet mektubu istenmektedir.
Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?
Hollanda vizesi başvurusu yapıldıktan sonra Hollanda Konsolosluğu’nun doluluk oranına göre vizenin çıkma süresi değişebilmektedir. Bu nedenle başvuru sayısının fazla olduğu dönemlerde seyahat tarihinize aylar varken başvuru yapmanız gecikmelerin önüne geçecektir. Normal durumlarda en az 15 gün önceden başvuru yapmak önerilir. Yoğunluğun fazla olmadığı zamanlarda ticari vizeler 3-5 iş günü, turistik vizeler ise 7-10 iş günü içinde çıkmaktadır.
Global Vize Hollanda Vizesi İçin Nasıl Hizmet Verir?
Global Vize Danışmanlık şubelerinden birine başvurduğunuzda ilk olarak başvuru tipiniz belirlenmekte ve gerekli evraklar listesi kişisel olarak çıkarılmaktadır. Bu listede gereken belgelerin bir kısmı sizin tarafınızdan alınması gerekmektedir. Siz gerekli belgeler konusunda üzerinize düşeni yaparken Global Vize danışmanları da dosyanızı en profesyonel şekilde hazırlar, konsolosluktan randevunuzu alır ve parmak izi olanlar için belgeleri doğrudan sizi yormadan teslim eder. Hollanda Konsolosluğu’na sizin gitmenizin gerektiği durumlarda da yanınızda olur.
Global Vize Danışmanlıktan yapmış olacağınız Hollanda Vize Başvuruları Hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 346 68 74 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz…
hollanda vizesi,  hollanda vize başvurusu

Bu yazıya benzer yazılar

No results

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • kdrprlk
Reklam Alanı

 

Bu sitede yayılnanan yazılarr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Kadir Parlak “İç Mimar, Sahne Tasarımcısı, Sanat ve Animasyon Yöentmeni” Copyright © 2000 - 2016 Tüm hakları saklıdır.