Kadir Parlak

Web sitemizde 11 kategori'de 38 makale'ye yazılmış 20 yorum bulunmaktadır.

Gizlisepet Tanıtım

Kategori: Tanıtım
18 Ağu 2016
0 Yorum
181 Kez Okundu

GİZLİ KAMERA

Günümüz Teknoloji çok hızlı bir şekilde her gün gеlişmеktеdir. Gizli kamara da gelişen günümüz teknolojisiyle birlikte hayatımızda daha fazla yer almıştır.  Gizli kamera veya bir diğer adı ile casus kameralar farkında olmasanız da çoğu insanın bilhassa modern toplumlarda çok daha çok olmak suretiyle yakından ilgilendiği bir meseledir. Geçmiş zamanlarda insanların kullanımına çok fazla açık olmayan bu sistem, artık günümüzün hızlı ilerleyen bu teknolojisi ile herkesin kullanımına açık hale gelmiştir. Artık gizli kamerada çok çeşitli alanlara yayılma özelliği korumuştur. Hal böyle olunca kullanım alanları artmıştır. Gizli kameralar, çok farklı boyutlarda bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyle boyutları giderek küçülmeye başlamıştır ve bu da gizlenmesi için üstünlük sağlamıştır.

Dolayısıyla çok küçük boyutlardaki gizli kameralar her zaman daha fazla tercih еdilmеktеdirlеr. Araç ve mekân güvenirliğinden kişisel güvenliğinize kadar çoğu alanda kullanılan gizli kamera ürünleri insanlar için önemli olan noktalarda neler olup bittiğini anlamak açısından son derece kullanışlı ve yararlı ürünlerdir. Hızlı gelişen teknoloji gizli kamera sektörünü de yakından etkilemiş ve bu alanda son derece seçenek ve kolaylık içeren ürün, model karşımıza çıkmaya başlamıştır.

İnsanlar için oldukça mühim olan ve hatta hukuki boyutlara taşınan mahremiyet konusunu direkt olarak kapsamasıdır. Mahremiyet insanların en fazla dikkat ettikleri konudur. Gizli kamera net olarak bu konuya hitap eden bir üründür. Gizli Kamera ile görüntü ve ses kaydı almanın ise yasal zorunlulukları vardır. Yasal olarak hiç kimse bir diğer kimseyi haberi olmadan izleyemez ve dinleyemez. Özel hayatın gizliliğinin ihlali suç olarak tanımlanmaktadır. Böylece, gizli yaşam alanına girerek veya başka suretle başkaları tarafından görülmesi mümkün olmayan bir özel yaşam olayının saptanması ve kaydedilmesi cezalandırılmaktadır.

Bu tür gizli kamera ve dinleme cihazlarının başlıca müşteri potansiyelini ve bu potansiyelin kullanım amacını ise dadı veya buna benzer gayeli çocuk ve bebeklerin kesintisiz anlarını izlemek, iş yeri ve ofis gibi yerleri uzaktan takip etmek ve eşlerin birbirileri ile ilgili beraber değil iken ne yaptıkları konusu ile ilgili daha detaylı ve doğru bilgili olmak amaçları görülmektedir.

Gizli Kamera Modellerimizi incelemek için lütfen tıklayınız: www.gizlisepet.net

 

UZAKTAN İZLEME CİHAZLARI

Yer ile herhangi bir temas olmaksızın yerin çeşitli özelliklerinin belirlenmesi işidir. Uzaktan algılama kısa bir tanım yapılacak olursa, fiziksel temas olmadan cisimler ile ilgili bilgi almaktır. Bu iş için temel şey enerjidir. Enerji olmadan algılama yapmak imkânsızdır. Nasıl ki doğadaki bütün olaylar bir enerji aracılığı ile gerçekleşiyorsa uzaktan algılamada bu yolla enerji aracılığı ile gerçekleşir.

İstediğiniz bir ortamı canlı olarak izlemenizi ve dinlemenizi sağlar. Bu cihaz üzerinde bulunan sim kart numarasını dünyanın neresinde olursanız olun arayıp çevrimiçi olarak kamerayı bıraktığınız yere bağlantı kurarak canlı izleme yapabilirsiniz. İnsanların fark edemeyeceği gizlilikte hazırlanan bu uzaktan izleme cihazları 3G modül tabanlı olarak çalışma özelliğini bizlere sunmaktadır. İzleme yapılacak alanlara yerleştirilen uzaktan izleme cihazı ile alınan görüntülerin, merkezi bir bölgede, yalnızca yetkili kişiler tarafından izlenmesine imkân tanıyan görüntüleme cihazlarıdır.

Bu Cihazların, günümüzde gelişmiş özelliklere sahip olduğundan kaynaklı artık yalnızca belli bölgeden kamera izleme sınırlaması ortadan kalkıyor.

Uzaktan İzleme Cihaz Modellerimizi incelemek için lütfen tıklayınız: www.gizlisepet.net

 

ORTAM DİNLEME CİHAZLARI

Ortam Dinleme Cihazı bir alanı o ortamda değilken dinlemeye yarayan cihazdır, dinleme cihazları çok fazla çeşitti bulunmaktadır ve bulundukları ortamda belli olmayacak biçimde yerleştirilmelidir, yerleştirildiği zaman o ortamdaki sesleri dışarıdan dinleyebilirsiniz ve bu tarz cihazların farklı çalışma teknikleri olduğu da doğrudur, bazıları radyo frekansı ile çalışmakta bazıları sim kart ile çalışmaktadır, karşılaştığımız problemleri ortadan kaldırmak anlaşmazlıkları bertaraf etmek ve önemli olaylarda kanıt amaçlı kullanılmaktadır.

Dinleme ve Harita takip konusu ile ilgili oldukça ilerleyen teknoloji ile günlük ihtiyaçların sürekli değişmesi sonucu farklı seçenekler ortaya koymaktadır, bilindiği üzere bir kişiyi ya da bir aracı takip edebilmek çok zordur bunun için uzmanlar gün geçtikçe farklı teknolojik ürünler ortaya koymakta ve insanların kullanımı için satışa sunmaktadır, bir kişiyi takip edebilmek nerede olduğunu ne yaptığını en fazla merak edenler eşler ve patronlardır, belirli bir husustan dolayı eşler birbirlerine güven duymakta zorluk çektiklerinde ya da patronlar personelleri hakkında yanlış anlaşılmaları engellemek veya gerçeği bilmek için dinleme ya da takip edebilmek talep etmektedirler.

Bizler gizlisepet.net olarak tam bu noktada takip cihazları ve dinleme cihazı modellerimizle devreye girmekteyiz yalnız sadece takip etmek yeterli gelmemekte ve şüphelerinden emin olmak için aynı zamanda dinleme yapmak ve eşin veya personelin bulunduğu ortamı dinlemek duymak neler konuşulduğunu öğrenmek isteyen insanlar için çeşitli ürünler mevcuttur, bizler böyle durumlar için üretilen ürünleri bir araya getirerek müşterilerin ihtiyaçlarına göre satışa sunmaktayız. Müşterilerimiz durumlarını anlattıkları anda İdeal cihazın nasıl temin edileceği konusunda yardımcı oluyoruz, en çok talep edilen dinleme olduğu için çeşitli ürünler hazırlanmakta ve hazırlanan ürünler müşterilerin kullanımı için gönderilmektedir.

Ortam Dinleme Modellerimizi incelemek için lütfen tıklayınız: www.gizlisepet.net

 

SES KAYIT CİHAZLARI

Ses kaydı, konuşan insan sesi, şarkı sesleri, enstrümental müzik ve ses efektleri gibi yollarla ses dalgalarının tekrar oluşturulmasıyla elektronik ya da mekanik biçimde yapılan kayıtlardır. Günümüz teknolojisi çok hızlı gelişmektedir bu teknoloji ile birlikte konuşmacı saptama ve doğruluğunu sağlama giderek önem kazanmaktadır.

Gizli ses kayıt cihazı kullanıcısının dilediği ve makul gördüğü bütün ortamda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Ancak biz fikir edinebilmeniz için bu cihazların en çok kullanıldığı yerleri sıralamak isteriz;

  • İhanet olayları,
  • Çocuk baktıran aileler,
  • Çalışanların denetlenmesi,
  • Toplantı ve seminer,
  • Hukuki boyutlarda somut delil elde etmek için v.b.

Ses Kayıt Cihazlarımız Birçok kayıt biçimini destekler. MP3 formatını (MPEG-1/MPEG-2 Audio Layer 3) ve Windows Media Audio (WMA) formatını destekler. Bu cihazlar yüksek kapasiteli kayıt ortamlarını destekler. Dâhili belleğin yanında bir microSD* karta da kaydedebilirsiniz. Bu kayıt cihazıyla verileri dâhili belleğin yanında piyasada bulunan microSD kartlarla da kaydedebilirsiniz. Dilerseniz kayıt cihazı olarak kullanmanın yanında bir depolama aygıtı gibi bilgisayarınız için harici bellek şeklinde kullanabilirsiniz.

Ses Kayıt Cihazı Modellerimizi incelemek için lütfen tıklayınız: www.gizlisepet.net

Bu yazıya benzer yazılar

No results

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • kdrprlk
Reklam Alanı

 

Bu sitede yayılnanan yazılarr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Kadir Parlak “İç Mimar, Sahne Tasarımcısı, Sanat ve Animasyon Yöentmeni” Copyright © 2000 - 2016 Tüm hakları saklıdır.