Kadir Parlak

Web sitemizde 11 kategori'de 38 makale'ye yazılmış 20 yorum bulunmaktadır.

E-Ticaret Platformu N11

Kategori: E Ticaret
24 Ağu 2016
0 Yorum
199 Kez Okundu

Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group’un geçen yıl Haziran ayındaimzaladıkları stratejik ortaklık anlaşmasıyla çalışmalarına başlanan yeni e-ticaret sitesinin ismi kısaldı. Daha önce sizlerle numaraonbir.com olarak paylaştığımız alan adı, kısaltılarak n11.com haline getirilmiş.

Bugün basın mensuplarıyla paylaşılan bültenle duyurulan yeni e-ticaret sitesi henüz açılmış değil. Siteye girdiğiniz sizi “Alışverişin uğurlu adresi çok yakında burada” mesajı karşılıyor. Site açıldığında sizi haberdar etmek için; ad-soyad bilginizi ve e-posta adresini alan küçük bir form da sitede bulunuyor.

Sizlerle daha önce paylaştığımız logosunu da değiştiren site logosunda uğur böceği görseli kullanmış ve yayında olan sayfada da bu tema kullanmış.

n11-landing-gorseli-640x559

Türkiye e-ticaretinin iddialı projelerinden biri olan n11.com, açık pazar konseptiyle çalışacak. B2C konseptindeki n11.com’da tüzel tedarikçilerin ürünleri yer alabilecek. 2013’ün ilk çeyreğinde açılması planlanan n11.com için henüz net bir tarih paylaşılmamış.

Kore’de 11st.co.kr adresinde yayın yapan SK Grup’un e-ticaret konusundaki uzmanlığı ile Doğuş Grubu’nun yerel pazardaki gücünün birleştirilmesiyle kurulan Doğuş Planet’in ve ilk e-ticaret siteleri n11.com’un nasıl bir performans göstereceğini her beraber göreceğiz.

Bu yazıya benzer yazılar

No results

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • kdrprlk
Reklam Alanı

 

Bu sitede yayılnanan yazılarr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Kadir Parlak “İç Mimar, Sahne Tasarımcısı, Sanat ve Animasyon Yöentmeni” Copyright © 2000 - 2016 Tüm hakları saklıdır.