Kadir Parlak

Web sitemizde 11 kategori'de 38 makale'ye yazılmış 20 yorum bulunmaktadır.

Akıllı E-ticaret’te İdeaSoft

Kategori: E Ticaret
24 Ağu 2016
1 Yorum
256 Kez Okundu

Türkiye’nin en Çok Tercih Edilen E-Ticaret  Yazılımı
5000’e yakın müşterisi ile Türkiye’nin en çok kullanılan E-Ticaret paketlerini sunan İdeasoft, tecrübesini hitap ettiği geniş kitlelerden almaktadır. Birbirinden farklı sektörlerden bir çok sitenin tasarım ve altyapı ihtiyaçlarını karşılayan İdeasoft , E-Ticaret’in lider markasıdır.

Güçlü Çözüm Ortakları
Google, Garanti Bankası, Türkiye Finans ve Finansbank, Yurtiçi Kargo, Logo ve Mikro,  İdeasoft’la çalışma ayrıcalığı yaşayan sanal mağaza yöneticilerinin çözüm ortaklarıdır.

Kolay Kullanım
Gerek yönetim paneli gerekse kullanıcı arayüzü olarak en kolay kullanım özelliğine sahip e-ticaret sistemidir.

Ücretsiz Teknik Destek ve Eğitim Seminerleri
Bir e-ticaret yazılımının kullanımında teknik destek ve eğitimler önemli bir noktadır. Yazılım hakkında kapsamlı bilgilerle donanmak için, merkez ofisimizde düzenli olarak verilen eğitimlerimize katılabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda teknik ekibimizden telefon ya da yazı yoluyla ücretsiz destek alabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu (S.E.O)
IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketleri ile, anahtar kelime, kategori anahtar kelimeleri, açıklama bölümleri, google dönüşüm takibi, analytics entegrasyonu ve en önemlisi özel adres biçimlendirmesini IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile kullanabilirsiniz. Dahası RichSnippets ve Google+ etiket sistemleriyle farklı yazılımlar kullanan rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Puan Sistemi, İndirim Çeki, Çapraz Kampanya Modülleri
IdeaSoft Akıllı E-Ticaret sistemleri ile ürününüzü satışlarını artırabilmeniz için sizlere çok detaylı kampanya modülleri sunulmaktadır. Sadece Ideasoft’ta bulabileceğiniz çapraz kampanya modülü ile iki al bir öde, bir alana bir hediye gibi ürünleri birbirine bağlayarak kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Fatura Kesme Modülü
Ideasoft size, tek tuşla siparişlerinizi faturalandırma imkanı sunar. İstediğiniz biçimde tasarlayabileceğiniz faturalarınızı yazıcınızdan çıkartırken ayrıca fatura yazdırmak için harcanan zamanınızı kazanmış olursunuz.

Fonksiyonel ve Şık Tasarım Seçenekleri
140+ Tasarım seçeneği ve 25+ buton seçenegi ile sitenizi farklılaştırabilirsiniz. sunduğumuz tasarımların fazla olması sizi diğer e-ticaret sitelerine benzemekten kurtaracaktır.

Güçlü Server Alt Yapıları
İdeasoft, güçlü altyapılara ve güvenlik sistemlerine sahip 18 server ağıyla müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir hosting imkanı sunmaktadır. Serverlardaki gelişmiş yedekleme sistemleriyle verilerinizin güvenle korunması ve dilediğiniz zaman bu yedeklerden faydalanmanız sağlanmaktadır. Bunun yanında kurulumu İdeasoft tarafından yapılan SSL sertifikaları ile, İdeasoft müşterileri tüketici güvenliğinin üst seviyede tutulduğu E-Ticaret sitelerine sahip olmaktadır.

GLOBALNET, İDEASOFT E-Ticaret Çözümleri İş Ortağı oldu…

Bu sayede Ankara’daki sanayicilere, kobilere ve de internet üzerinden gelir elde etmek üzere bir iş fikri ile yola çıkan girişimcilere e-ticaret çözümleri verilecek.

Hemen hemen her sektörde Referansları oldukça fazla olan İdeasoft’un geniş çapta eticaret çözümleri ve eticaret paketleriyle eticaret pazarı desteklenecek..

GLOBALNET aşağıdaki konularda sağlayacağı katma değerleE-Ticarete Giriş Sürecinizde yanınızda sizi desteklemektedir.

– hazır şablon yerine özel tasarım,
– firmayı eticarete hazırlama danışmanlığı
– uygulamaya geçme süreç danışmanlığı
– içerik girişi
– etkin seo optimizasyonu
– sosyal medya yönetimi
– tople e-posta gönderim servisleri

İdeasoft Paketleri

Bu yazıya benzer yazılar

No results

Bu yazıya yapılan yorumlar

Yangın Kapısı Yorum Yaptı; (6.09.2016 - 21:21 )

erçek anlamda ciddi ciddi e ticaret yapacakları doğru adrestir. E ticaret paketini aldıktan sonra çok sayıda ürün ve iş takibi size para kazandıracaktır.

Eski E Ticaretciyi :)

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • kdrprlk
Reklam Alanı

 

Bu sitede yayılnanan yazılarr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Kadir Parlak “İç Mimar, Sahne Tasarımcısı, Sanat ve Animasyon Yöentmeni” Copyright © 2000 - 2016 Tüm hakları saklıdır.