Kadir Parlak

Web sitemizde 11 kategori'de 38 makale'ye yazılmış 20 yorum bulunmaktadır.

3DMax Mekan Görselleştirmesi

Kategori: 3D Eğitim
30 Mar 2016
0 Yorum
135 Kez Okundu

3DMax Mekan Görselleştirmesinde En iyi Programlardan Birisi !

Bana göre ve esasen, 3dMax  ( kullanmasını bilen için ) en ideal görselleştirme yazılımlarından birisi. Geçtiğimiz yıllarda, AutoDesk tarafından satın alındı ve hızlı bir ivme ile üst versiyonları ile piyasaya sürüldü. Bu yazıyı yazdığım şu zaman da 3dmax 2014 versiyonunu kullanıyor olduğumuzu bilmenizi isterim. Ben 3dMax çizimleri yaptığım dönemde 2009 versiyonu ile çizim yapıyordum. Şu güne kadar, 3dMax ile bir çok iş yaptım diyebilirim. Mesleğimin gereği bir çok alanda hizmet veriyorum.  Fuar Standları, Ofis Tasarımları, Ev Tasarımları, Tır İç Mekan Tasarımları, Endüstriyel Ürün tasarımları v.b. bir çok alanda 3Dmax tasarlamaya çalıştığım fikirlerimde her zaman yardımcı olmuştur. 3dMax kullanımı çok kolay olan ama öğrenilmesi uzun süreç alan bir programdır.

Hali hazırda, 100 ün üzerinde inşaat firmasına , 20 nin üzerinde mimarlık firmasına ve 50 nin üzerinde endüstriyel ürün üreticilerine 3dmax sayesinde şu anda hizmet vermekteyim. 3Dmax i öğrenmek isteyen bir çok kişiye de eğitim verdim ve vermeye de devam ediyorum. Mimarlık fakültelerinden mezun ya da hali hazırda bu tür fakültelerde okuyan arkadaşlara bir çok kere yardımcı oldum. 3dMax günümüz teknolojisine uyumlu süreçler geçiren bir yazılım. Yazılımcıları tarafından sürekli geliştirilen bu programı bilmek işe alım süreçlerinde kişiyi olumlu yönde etkilemektedir.

3Dmax ile modellenmiş bir kaç görseli eklemek istiyorum. 3D Max hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlara ışık tutacağını düşünüyorum. Diğer 3DMax Eğitim‘lerine göz atınız.

 

 

Bu yazıya benzer yazılar

No results

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • reklam alanı
  • kdrprlk
Reklam Alanı

 

Bu sitede yayılnanan yazılarr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Kadir Parlak “İç Mimar, Sahne Tasarımcısı, Sanat ve Animasyon Yöentmeni” Copyright © 2000 - 2016 Tüm hakları saklıdır.